Showing all 6 resultsSorted by latest

Coco – Coco in het bos
'Coco in het bos' is een stevig kartonboekje met flappen voor de allerkleinste fans van Coco, het eigenwijze vogeltje uit het bekroonde prentenboek 'Coco kan het!' van Loes Riphagen.
In dit interactieve flapjesboek gaat Coco op avontuur in het bos. Ze hoort iemand roepen... Wat is dat voor dier? Wie woont daar in een holletje? En waar is Coco eigenlijk gebleven? Kinderen ontdekken het antwoord achter vijf grote flappen die omhoog, opzij of omlaag openklappen. Perfect om samen te lezen en spelen.
'Coco in het bos' is perfect voor peuters vanaf 1 jaar: het handzame formaat, de stevige kartonpagina's en de eenvoudige, lieve tekst maken dit boekje met flappen ideaal voor kleine handjes. Een vrolijk en leerzaam Coco-boekje dat nieuwsgierige peuters uitnodigt om te kijken, ontdekken en steeds opnieuw te lezen.
Ook verkrijgbaar in deze serie peuterboekjes van Coco: 'Coco in de wei'.

De Mubbels – De Mubbels
Van de maker van de geliefde Tom Groot-boeken is er nu een knotsgekke nieuwe graphic novel voor kinderen, volledig in kleur en vol hilarische wezentjes: 'De Mubbels'! Perfect voor jonge lezers vanaf 7 jaar.
Welkom op het Blije Eiland, een kleurrijke wereld waar alles draait op zon, liedjes en plantkracht. Hier wonen de Mubbels: Jerry, Bessie, Flip en de rest van de bende. Iedereen leeft er heel gezellig samen... nou ja, meestal dan. Tot de Vrolijke Wolken botsen en een kronkelregenboog maken. En dat betekent maar één ding: er komt bezoek. Alleen... wie? Of wat? Alsof dat nog niet vreemd genoeg is, verschijnt achter het mysterieuze Geheimgordijn altijd iets onverwachts. Dit keer is dat een raar balletje. Wat moeten ze daarmee? Eén ding weten de Mubbels zeker: je mag nóóit op de knop drukken. Of... toch wel?
'De Mubbels' is een humoristische, vrolijke graphic novel supervol met kleur, chaos, vriendschap en avontuur. Ideaal voor kinderen die van grappige boeken, makkelijk lezen, veel illustraties en serieboeken houden.
Feest, dans en zing mee met de Mubbels in deze fantastische nieuwe wereld van Liz Pichon, dé auteur voor kinderen die houden van humor, tekeningen op elke pagina en verhalen die je in één ruk wilt uitlezen.

Coco – Coco in de wei
'Coco in de wei' is een stevig flapjesboek voor peuters, speciaal gemaakt voor de jongste fans van Coco, het eigenwijze vogeltje uit de populaire prentenboekenserie van Loes Riphagen, bekend van het bekroonde boek 'Coco kan het!'
In dit kartonboekje met flappen gaat Coco op ontdekkingstocht in de wei. Wat is daar allemaal te ontdekken tussen de bladeren, in de bomen of achter de bloemen? Kleintjes helpen Coco zoeken door grote flappen open te klappen - naar boven, opzij en naar beneden.
'Coco in de wei' is een vrolijk, interactief boekje met flappen, geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar. Het boekje heeft een handzaam formaat, stevige kartonpagina's en een eenvoudige, ritmische tekst, ideaal voor kleine handjes en nieuwsgierige oogjes.
Ook verkrijgbaar in de Coco-flapjesboekenserie voor peuters: 'Coco in het bos'.

Voertuigen
In het boekje 'Voertuigen' heeft elke stevige kartonnen pagina zijn eigen bijzondere vorm, variërend van een scooter tot een brandweerwagen. Eigenlijk is 'Voertuigen' een combinatie van boek en speelgoed! Op elke pagina zie je een nieuw vervoersmiddel, zoals een metro, een vliegtuig en een tractor. Als je het vrolijke peuterboekje sluit, vormen de pagina's samen een compleet landschap. Dankzij de dikke, gevormde pagina's en heldere illustraties is dit boekje perfect om neer te zetten en mee te spelen, ook onderweg. Dit speelboekje is ideaal voor kinderen vanaf 2 jaar.
Met haar ongeëvenaarde gevoel voor kleur is Ingela P Arrhenius een veelgeprezen illustrator onder peuters en hun trendy ouders. De Zweedse illustrator en ontwerper maakt al meer dan 30 jaar kleurrijke illustraties met een vintage touch. Haar werk loopt uiteen van kinderboeken tot verpakkingen en van behangpatronen tot speelgoed, maar in welke vorm ze haar designs ook giet, haar liefde voor retro komt er altijd in terug. Haar stevige, grafische stijl is onweerstaanbaar voor peuters en hun hippe ouders, en haar herkenbare boeken verschijnen inmiddels in meer dan 20 talen.

Kijk kindje kijk
Dit stevige prentenboek is het ideale hulpmiddel bij het opbouwen van de woordenschat van dreumesen. Een aanwijsboek is een leuke manier om woordjes met je kindje te oefenen. In 'Kijk, kindje, kijk - Buiten' kunnen kinderen allerlei concepten ontdekken, benoemen en herkennen die ze tegenkomen als ze gaan buiten spelen. Een emmer en een schep bijvoorbeeld, een vogel in een huisje of een schommel en een hond.
Het babyboek heeft een groot formaat en stevige flappen en is bestand tegen veelvuldig lezen en kijken. Het bevat meer dan honderd alledaagse voorwerpen voor dreumesen om te herkennen, aan te wijzen en over te praten - gerangschikt op thema's over buiten spelen.
De vrolijke illustraties van Louise Lockhart, bekend van de Tummy Time-boekjes, zijn gedrukt in opvallende felle kleuren. Dit maakt 'Kijk, kindje, kijk - Buiten' absoluut een van de stijlvolste babyboeken van het moment! Ook verkrijgbaar: 'Kijk, kindje, kijk - Thuis'. Voor kinderen vanaf 12 maanden.

Dikkie Dik – De vriendjes van Dikkie Dik
'De vriendjes van Dikkie Dik' is een stevig kartonboek met schuifjes, draaischijf en spiegeltje, speciaal voor de jongste fans van de beroemdste oranje kat van Nederland.
In dit interactieve Dikkie Dik-boekje leren peuters wie de beste vriendjes van Dikkie Dik zijn en wat ze samen het liefst doen. Poes Muis haalt hem elke dag op om te spelen in het bos, waar ook Eekhoorn woont. En wie ligt er thuis trouw op hem te wachten in zijn mandje? Beer, Dikkie Diks allerliefste knuffelvriend.
Kinderen kunnen zelf de vriendjes en speeltjes tevoorschijn toveren met de stevige schuifjes en het draaischijfje. Een kleurrijk peuterboek vol bewegende onderdelen, perfect voor kleine handjes. De korte, eenvoudige zinnen maken het boekje ook ideaal om voor te lezen aan kinderen vanaf 2 jaar.
'De vriendjes van Dikkie Dik' is een vrolijk, leerzaam en verrassend Dikkie Dik-kartonboek, dat spelenderwijs uitnodigt tot ontdekken, bewegen en benoemen.
Sinds 1978 verovert Dikkie Dik, ooit begonnen in Sesamstraat, al generaties lang de harten van peuters, kleuters en hun ouders. Van de boeken van Jet Boeke zijn inmiddels miljoenen exemplaren verkocht.