Showing all 3 resultsSorted by latest
Verkoop!

Sproet, de stoutste pony van stal
Sproet, de stoutste pony van stal' is een leuk paardenverhaal voor eerste lezers met leesniveau AVI M4 tot E4, midden tot eind groep 4. Prachtige geïllustreerd door Margriet van Noort.
Anne en de stoute pony Sproet
In Sproet, de stoutste pony van stal mag Anne van haar moeder niet paardrijden. Toch is ze altijd op de manege te vinden, waar ze helpt met het verzorgen van de pony's. Als op een dag de stoute pony Sproet op stal komt, is Anne degene die langzaam zijn vertrouwen wint. Sproet, de stoutste pony van stal is een leuk paardenverhaal voor eerste lezers met leesniveau AVI M4 tot E4, midden tot eind groep 4.
Lees verder
Verkoop!

Blitz! 5 – Dino’s in de ruimte
Rian Visser is kinderboekschrijfster en grafisch vormgever. Zij heeft ruim tachtig kinderboeken geschreven voor kinderen van 2 tot 12 jaar en ze schrijft voor Sesamstraat en diverse jeugdtijdschriften. Als Schoolschrijver geeft ze les aan kinderen met een taalachterstand. Speciaal voor het basisonderwijs maakt ze gratis digibordlessen bij het thema van de Kinderboekenweek. Ook heeft ze verschillende digitale prentenboeken gemaakt. Haar bekendste boeken zijn Nippertje, Blitz!, hier is pier, Appie en opa en De wedstrijd van Schildpad en Haas. Op bol.com vind je alle boeken van Rian Visser, waaronder het nieuwste boek van Rian Visser.
Lees verder
Verkoop!

Blitz! – De jacht op het monster
Blitz! De jacht op het monster' is een leuk AVI kinderboek van Rian Visser. De grappige tekeningen zijn van Lars Deltrap. Het is het vierde deel in de serie 'Blitz!'
Een monster in de ruimte
Ruimtewezen Blitz en zijn vogeltje Priet brengen weer eens een bezoek aan de aarde. Daar ontmoeten ze hun oude vrienden Rob en Moes, die wel eens een keertje mee willen naar bol Nul. Rob bedenkt gauw een plannetje: waarom gaan ze niet bij Blitz op ruimtekamp? Blitz vindt het prima en dus gaan de jongens mee de ruimte in. Maar daar is het niet veilig. Een paars monster valt de bolbewoners lastig. Hoe moeten ze daar nou weer van afkomen?
Rian Visser en Lars Deltrap
Het lijkt eenvoudig, maar ga er maar aan staan: een spannend verhaal schrijven voor beginnende lezers, met de nodige grappen en ook nog eens een ontroerend einde. Rian Visser verstaat die kunst! Met een leesniveau van AVI E4 (NL)/leerjaar 2 eind (BE) en de grappige kleurenillustraties van Lars Deltrap zijn de boeken over Blitz erg geliefd bij kinderen die leren lezen.
Lees verder






















