Showing all 32 resultsSorted by latest

Wolfje wil naar huis

Dummie de mummie – Dummie de mummie en de tombe van Achnetoet
Het tweede avontuur van Dummie de mummie!
Met een juichkreet sprong Dummie uit de auto, rende naar de piramide en begon te klimmen.
'Hé, mag dat wel?' riep Klaas. 'Dúmmie!'
Dummie draaide zich om, stak zijn handen in de lucht en schreeuwde het uit. 'Maashi! Ik ben er! Mijn land! Mijn land is er nog! Ik ben terug! Ghoera!' Als een dolleman sprong hij van de ene steen op de andere. 'Ghoera! Darwishi Ur-Atum Msamaki Minkabh Ishaq Eboni is terug!'
Dummie is dolblij. Na een spannende reis is hij terug in Egypte om samen met Goos en Klaas het graf van zijn vader, farao Achnetoet, te zoeken. Vol goede moed gaan ze op pad. Maar Egypte is na vierduizend jaar helemaal veranderd en het graf van Achnetoet is nergens te vinden. Dan gebeurt er iets verschrikkelijks en plotseling zijn Goos en Dummie in groot gevaar...
Lees ook de rest van de serie:
• 0. Dummie de mummie deel 0
• 1. Dummie de mummie en de gouden scarabee
• 2. Dummie de mummie en de tombe van Achnetoet
• 3. Dummie de mummie en de sfinx van Shakaba
• 4. Dummie de mummie en het masker van Sebek-Ra
• 5. Dummie de mummie en de dans van de cobra
• 6. Dummie de mummie en de ster van Thoeban
• 7. Dummie de mummie en de drums van Massoeba
• 8. Dummie de mummie en de smaragd van de Nijl
• 9. Dummie de mummie en het geheim van Toemsa
• 10. Dummie de mummie en de schat van Sohorro
• 11. Dummie de mummie en de tunnel van Ptoeh (verschijnt najaar 2020)

Eén voor mij, één voor jou

Het leven van een loser – Wegwezen

Dag Sinterklaas doeboek
Samen met Piet, Conchita en Ramon speel je de leukste spelletjes en knutsel je de mooiste dingen voor in je schoen of voor aan de muur van je kamer.
- Schrijf een brief naar de Sint en vraag wat je altijd al wilde weten
- Leid Slechtweervandaag door het doolhof
- Knutsel een prachtige slinger om je woonkamer te versieren
- Kleur alle vakjes en ontdek waar Ramon van droomt
- Knip en plak je eigen stoomboot
Eindeloos veel spelletjes, puzzels en knutseltips!

Pleister – Lampionnen voor Finn
Een warm en herkenbaar verhaal over een jongen met autisme. Voor kinderen vanaf 6 jaar. Met achteraan achtergrondinformatie en tips voor volwassenen.
Het eerste boek in de Pleister-serie. Een reeks prentenboeken met een mooi verhaal én een informatieve toelichting vol achtergrondinformatie en tips. Deze serie maakt gevoelige problemen makkelijk bespreekbaar.

Geronimo Stilton – Super speelboek

De grot van Bruine Beer
Een vrolijk boek over vriendschap.

Wat doen we met Toribio
Isol kreeg in 2013 de Astrid Lindgren Memorial Award toegekend. Na het glow-in-the-dark droomreceptenboek Nocturno volgden het grappige prentenboek Mijn moeder is een stekelvarken, De mooie Griselda en De Kleine.

Kief de goaltjesdief – Hattrick
De beste manier om kennis te maken met de avonturen van Kief de goaltjesdief. De populaire verhalen De nieuwe club, Topvoetbal en Tussen de palen nu in één lekker dikke bundel.

De zevensprong

Zo snel als het licht
- Waarom is de lucht blauw?
- Hoe oud zijn sterren?
- Waarom valt de maan niet op de aarde?
- Hoe werkt een telescoop?
- Bestaat er een plaats die zo stil is dat je je oren hoort suizen?

Lees lees lees – Ik eet je op!
In de nieuwe Kluitman-serie lees lees lees kunnen kin-deren na drie weken leesonderwijs al hun eerste boek lezen. Vaak is AVI Start nog te moeilijk, maar met deze serie kunnen ze toch al hun eerste leesmeters maken. De auteurs zijn erin geslaagd om op dit lage leesniveau toch grappige, spannende en boeiende verhalen te schrijven. Zo ervaren beginnende lezers al na een paar weken leesonderwijs hoe leuk lezen is.
Lees lees lees sluit perfect aan bij alle gangbare leesmethodes.
De serie kent drie niveaus, waarbij de betreffende leesmoeilijkheden aansluiten bij de toenemende leesvaardigheid.
start-3 – Na 5 weken leesonderwijs
Alleen korte klinkers en enkele medeklinkers.
ik eet je op
Tom en Bil zijn trollen.
Ze willen Aaf het liefst opeten,
maar dat laat Aaf niet zomaar gebeuren.

Young Scientist Vakantieboek Zomer 2018

Wat is mama lief
Wat is de wereld toch mooi! Overal zijn mooie diertjes, lieve mama’s, leuke kleurtjes en zachte dingetjes te vinden. Ook deze boeken staan er vol mee.

De grootste toren, de kleine ster
Fraai geïllustreerd non-fictieboek over de wonderen van mens en natuur
Heb je je ooit afgevraagd hoe groot een dinosaurus is in vergelijking met de piramides van Gize? Of dat een kolibrie misschien wel sneller kan vliegen dan een vliegtuig? En hoeveel atomen in een zandkorrel passen?
Deze en nog veel meer vragen worden beantwoord in dit prachtige boek van vergelijkingen tussen door mensen gemaakte dingen en de natuur.
De gedetailleerde tekeningen op schaal, de informatie tekst en de onverwachte visuele overeenkomsten helpen de lezer te begrijpen hoe snel, hoe sterk, hoe klein en hoe groot dingen daadwerkelijk zijn. De illustraties van prijswinnende Page Tsou zijn zowel vintage als eigentijds.
Een bijzondere gids om eindeloos doorheen te bladeren en je te verwonderen.
• Groot non-fictieboek met prachtige illustraties
• Een inspiratie om nieuwsgierig te zijn en te blijven
• Lovende reacties op Tsous eerdere De hoogste berg, de diepste zee
• Voor meiden én jongens vanaf 8 jaar
• Page Tsou is een internationaal bekende illustrator, onder meer door zijn werk voor
Disney en YAMAHA

Baby’s allereerste schuif en kijk

Voor alle sterren in de nacht
heel ver hier vandaan,
is hier een kus van mij voor jou
voor het slapengaan.

Moemf heeft een vriend
'Dank je wel, lieve Moemf,' zei Sneeuwuil geroerd. Ze knipperde opvallend vaak met haar ogen. Ze had nog nooit een bloem gekregen, en al zeker niet van een Moemf. Van nu af aan waren sneeuwklokjes voor altijd haar lievelingsbloemen, dat wist ze zeker. En Moemf haar aller-, allerbeste vriend. Als Moemf na zijn winterslaap wakker wordt, staat er iemand op hem te wachten. Het is Sneeuwuil, zijn jonge, nieuwe vriend. Sneeuwuil kan niet wachten om haar eerste lente te ontdekken met Moemf. Dat die nogal brommelig is, kan haar weinig schelen: ze zijn vrienden en dat is het belangrijkst. Maar is het eigenlijk al wel lente? Er ligt nog flink wat sneeuw. Daar weet de onstuimig vrolijke Sneeuwuil wel raad mee...
Samen gaan Moemf en Sneeuwuil op zoek naar de lente in deze heerlijke voorleesverhalen.
Ingrid en Dieter Schubert geven Moemf en Sneeuwuil gestalte in kleurige prenten. Wie ernaar kijkt, krijgt zin om mee te spelen. Verhalen waar (groot)ouder en kind tijdens het voorlezen van zullen genieten.

Dominicus landengids – Peru
Peru is een land van extremen. Landschappen variëren van een woestijnachtige droogte tot uitgestrekte regenwouden en de hoge toppen van het Andesgebergte. Ook de bevolking is divers: die stamt deels af van de oude Incabeschaving en deels van de Spaanse veroveraars uit de zestiende eeuw. Peru heeft een woelige geschiedenis van dictaturen, indiaanse opstanden en linkse politieke experimenten.
In deze reisgids wordt het gehele land beschreven: de bekende steden Lima en Cusco, de wonderbaarlijke archeologische vondsten zoals Machu Picchu, de inheemse bevolking en haar tradities, en de prachtige woestijnlandschappen langs de kust, het onherbergzame hoogland en het uitgestrekte junglegebied daarachter. Bezoek de archeologische vindplaatsen Chan Chan bij Trujillo, ga kitesurfen in het uiterste noorden en trek door het junglegebied rond Pucallpa of Iquitos. Ontdek de mystiek van Peru.

Kerstmis met Boer Boris

De winkelstraat

5 cijfers in de natuur

De flexitariër

Boer Boris en de olifant

Pulletje

Hondje, waar ben je?

Baby’s eerste jaar Pauline Oud

Dominicus Noord-Spanje

Sproet, de stoutste pony van stal

Het allermooiste boek over wilde dieren


