Resultaat 1–40 van de 104 resultaten wordt getoondSorted by latest

Ploegsma kinder- & jeugdboeken – Daar is Sinterklaas!


Een ongelofelijk grote, ongelofelijk gevaarlijke leguaan
Bekroond met het Gouden Penseel en de Zilveren Griffel 2025
Als een jongen een familiefoto mee moet nemen naar school, besluit hij zelf een tekening te maken. Hij verzint drie vaders, twee moeders en twaalf broertjes en zusjes. En een heleboel huisdieren, waaronder een ongelofelijk grote en ongelofelijk gevaarlijke leguaan. Véél leuker dan zijn echte, supersaaie gezin…
Toch?
Een grappig en fantasievol prentenboek over verschillende familievormen van Zilveren Griffel-winnaar Pim Lammers. Met verrassende illustraties van Gouden Griffel-winnaar Natascha Stenvert.

SuperSint

De Super Squishy Club – Original Squishmallows sticker- en doeboek
Het Original Squishmallows sticker- en doeboek is het schattigste en leukste doeboek ooit met meer dan 100 puffy stickers en knutselopdrachten en challenges. Een aanrader voor squishy fans!

Anna en de appelboom
Die is kaal in de winter, maar in de lente krijgt
de boom groene blaadjes en witte bloemetjes.
Uit die bloemetjes groeien in de zomer mooie
appels. Anna mag er een plukken van papa.
Ze willen hem proeven, maar opeens
ziet Anna een gaatje in de appel …
Een eenvoudig verhaal over een wonder van
de natuur: aan de appelboom groeien appels.
Voor peuters vanaf 24 maanden,
met de wereld rondom het kind als thema.

Heksje Mimi – Heksje Mimi en de kapotte bezem
maar Mimi kijkt niet goed uit. Ze knalt tegen een boom.
Dat doet pijn, maar dat is niet het ergste. Haar bezem
is stuk! En zonder bezem kan een heksje niet vliegen.
Door van alles te proberen en goed na te denken
vinden Mimi en Roosje uiteindelijk de oplossing.
Een vrolijk verhaal over het oplossen van
een echt heksenprobleem. Voor vriendjes
van vliegende heksjes vanaf drie jaar.

De lach hield zijn adem in
Ze trouwden en bouwden een huis.
Anna kwam, en daarna Roos.
De lach buitelde om het huis.
Op een dag werd het koud en stil.
Luit ging weg en keek niet om.
Lily, Anna en Roos bleven achter.
De lach hield zijn adem in.
Een teder prentenboek over scheiding, verdriet en opnieuw beginnen. Voor iedereen vanaf 5 jaar.

Beroepenreeks – De politieman
Een verhelderend informatief boek op kleutermaat over de politie.

Krokodil mag niet meedoen!
En Konijn zelf? Is hij dan zo fantastisch? Misschien is Krokodil wel een leuker speelkameraadje dan hij denkt …
Een eenvoudig verhaal over anders zijn: vinden we ook een plekje als we niet zo zijn als al de rest?
Voor krokodillen en konijnen vanaf 4 jaar.

De wilde zwanen
Deze Koreaanse bewerking van het wereldberoemde verhaal van Hans Christian Andersen doet het origineel alle eer aan. De mooie illustraties in waterverf brengen de sprookjeswereld sfeervol tot leven. Voor lezertjes en luisteraars vanaf 5 jaar.

Sammy in the Winter
Yippee! It’s snowing. Sammy and Hob are going to play outside. They will have lots of fun together.

Prik en Pluim – Het is herfst
Een vrolijk seizoensboek waarin twee vriendjes samen het bos in de herfst verkennen. Voor peuters vanaf 30 maanden, met de wereld rondom het kind als thema.

Karel – Karel in de herfst
Vandaag speel ik in de tuin
en ga ik naar het bos.
In de herfst is er buiten van
alles te zien: mooie blaadjes,
paddenstoelen, nootjes …
Een vrolijk verhaal over de herfst.
Voor peuters vanaf 24 maanden,
met de wereld rondom het kind als thema.

Anna – Anna is ziek
Haar hoofd doet pijn en ze heeft koorts.
Samen met mama gaat Anna naar de dokter,
die haar onderzoekt. Op haar buik en armen
heeft Anna rode vlekjes. Dat zijn waterpokken.
Gelukkig belooft de dokter dat ze snel
weer beter wordt.
Een geruststellend verhaal over ziek zijn
en naar de dokter gaan.
Voor peuters vanaf 24 maanden,
met de wereld rondom het kind als thema.

Beestenboel – Emma viert Kerst
en vandaag is het Kerstmis!
Louis komt straks op bezoek om samen feest te vieren.
Ik versier de kerstboom en kook het lekkerste feestmaal.
Help je mij een handje?
Een lief en herkenbaar boekje over het geweldige kerstfeest.
Voor kleine beestjes en grote kindjes vanaf 24 maanden,
met de wereld rondom het kind als thema.

Heks Lexia en de toverproef
Een magisch prentenboek over een heksje dat op zoek gaat naar haar unieke talent. Voor draakjes en tovenaars vanaf 4 jaar.

Ridder Milan – Kriebels in het kasteel
Hij stelt voor om ridder en prinses te spelen.
Met zijn harnas, schild en stokpaardje kan stoere Milan zijn vriendinnetje beschermen.
En stiekem zou hij prinses Romy graag een zoentje geven.
Maar Romy wil ook een ridder zijn!
Een grappig verhaal over kriebels in de buik en een romantische tocht door het kasteel.
Voor verliefde riddertjes en prinsessen vanaf 5 jaar.

De schelpendans
Een lief en leerzaam verhaal op rijm over delen en samenwerken. Voor kreeftjes vanaf vier jaar.

Sinterklaasje
Een cadeautje van mama en papa is leuk,
maar een pakje van de Sint is veel spannender.
Zet jij je schoentje straks ook weer klaar?
Een nieuwe versie van deze Sinterklaasklassieker
met vrolijke prenten voor kinderen vanaf 3 jaar.

Mannetje Tak
Ken jij Mannetje Tak al, van de makers van De Gruffalo? Dit sfeervolle prentenboek is er nu in een speciale kersteditie. 'Mannetje Tak' is een heerlijk spannend voorleesverhaal over hoe een wandelende takkenvader, tegen zijn wil, steeds verder van huis raakt en via een hond, een rivier, een vogelnest, een open haard en nog vele andere tussenstations (want iedereen kan wel een stevige tak gebruiken), uiteindelijk weer veilig thuiskomt bij Vrouwtje Tak en zijn drie Twijgjes.
Het sfeervolle verhaal over Mannetje Tak is perfect voor de feestdagen. Daarom is er nu deze bijzondere editie met speciaal kerstomslag. Om extra in de feestelijke stemming te komen!
Julia Donaldson en Axel Scheffler vormen samen het populairste prentenboekenduo van Groot-Brittannië. Het beroemdste boek dat ze samen maakten is 'De Gruffalo', maar ze maakten er nog héél veel meer - de een nog leuker dan de ander. Ontdek ze allemaal!

Ik wil naar verder
Een puzzelverhaal dat de vraag stelt in welke wereld we ons bevinden. Bestaat de wereld op zich, of is hij deel van iets groters? Kunnen we tot in de andere wereld kijken? Kunnen we ernaartoe? Met halve pagina's die de actie en sfeerverandering tonen.

Ik help – Ik help… de bakker

Sam & Julia / Het Muizenhuis – De kaassterren
'De kaassterren' is een handzaam prentenboek met een voorleesverhaaltje voor peuters en kleuters, gebaseerd op de populaire tv-serie Het Muizenhuis, met de avonturen van Sam en Julia.
In dit nieuwe avontuur heeft meneer Spoedspoed zijn poot verzwikt en krijgen Sam en Julia een belangrijke taak: de kaassterren bezorgen. Maar... ze ruiken zó lekker! Kunnen Sam en Julia alle pakketjes op tijd afleveren zonder ervan te proeven?
'De kaassterren' is een stevig voorleesboekje voor peuters en kleuters, met herkenbare situaties, lieve karakters en kleurrijke illustraties uit de wereld van Het Muizenhuis. Perfect voor jonge fans van de animatieserie op tv en voor kinderen vanaf 4 jaar die houden van vrolijke avonturen met een vleugje ondeugendheid.

Beer zegt boe!
Een ijsberesterk boek van David Walliams en Tony Ross. Voor boe-roepers vanaf 5 jaar.

Toen ik jouw oma werd

Kleine Tractor – Kleine Tractor en de kerstboom
Een vriendelijk kerstverhaal met een mooie, groene boodschap. Voor iedereen vanaf 4 jaar.

Stickerplezier activiteitenboek Unicorns

Leren lezen met Kluitman – wie komt er op mijn feest?
‘ik geef een feest,’ zegt juul.
‘want ik ben 7 jaar.’
‘juul?’ zegt loe.
‘vraag je mij ook op je feest?’
‘nee,’ zegt juul.
loe is sip.
maar dan heeft ze een plan.
‘weet je wat?
ik geef zelf een feest!’

Wij gaan op berenjacht (Prentenboek)

Kleine monsters
Brullie is een kleine weerwolf met een groot probleem. Hij is niet eng! En dat is best lastig. Zeker op de Monsterschool. Maar misschien maakt juist dat hem zo uniek?

Toto en het uiltje
Het veldje in het bos lijkt wel een bijenkorf. Alles zoemt en gonst. Vandaag gaan de kleine elfjes voor het eerst leren vliegen. Juf Elvira doet het voor. ‘Adem in, vleugels uit ... En omhoog!’ Maar zo makkelijk is het niet, merkt Toto. Hij komt niet van de grond. Toto wil het juist opgeven als hij in het bos een dapper uiltje ontmoet ...

Opvrolijkvogeltje
Opvrolijkvogeltje moet aan de slag. Als dit prachtige, veelkleurig vogeltje door het land vliegt, brengt ze vrolijkheid en energie aan alle dieren die ze tegenkomt - maar bij elke ontmoeting verliest ze zelf een beetje van haar kleur. Aan het eind van de dag is ze grijs en moe... totdat ze terugkeert naar haar nest, waar haar jonkies haar weer opladen met nieuwe kleur en levenskracht.
Ingrid en Dieter verdiepten zich voor deze samenwerking in de door Edward bedachte Australische dierenwereld en schiepen onder meer de knuffeligste wombatjes, een koninklijke kangoeroe en aandoenlijke oude emoes. En natuurlijk zit het rijk van Opvrolijkvogeltje op Schuberteske wijze vol beeldgrapjes.
Opvrolijkvogeltje is nu al klassiek: een boek dat spat van de liefde en de kleur in het leven van ouders en kinderen.

Twinkle, Twinkle, Little Star

Christofoor Klassiekers – Het boompje

Ik maak mijn eigen haai
Bij dit boek hoort een mega grote vloerpuzzel, met verschillende lagen en scharnieren, die de bewegingen van dit dier perfect nabootsen.

Het jaar van de kerstman
De kerstman... Je kent z'n baard, z'n slee, z'n rendieren en z'n cadeautjes. Want die zie je elke december weer. Maar weet je ook wat hij de rest van het jaar allemaal uitspookt?

Stap maar in de bedtijdbus
boekje mee... en we gaan!
Stap maar in de bedtijdbus naar dromenland!
Een geweldig boek om samen te lezen voor het naar bed gaan – perfect als aanvulling op het slaapritueel.
Kinderen zullen heerlijk in slaap vallen na het lezen van dit welterustenboek

Fien en Milo – Herfst met Fien en Milo
Een grappig verhaal over het bos in de herfst. Voor peuters vanaf 24 maanden, met de wereld rondom het kind als thema.




