Showing all 7 resultsSorted by latest

Becht lifestyle – Becht lifestyle Kip
In dit bijzondere kookboek van Mindy Fox staan 20 basisrecepten voor gebraden kip uit de oven, met basilicum en citroen of bijvoorbeeld met groene olijven en venkelzaad. Daarnaast vind je hier meer dan 25 internationale recepten mét gebraden kip. Want vaak blijft er van die kip uit de oven nog wel wat over voor de volgende dag. Wat volgt zijn bijgerechten, soepen, pasta’s en ander heerlijks met kip, waar het water je van in de mond loopt. Gebruik de leftovers van je (uiteraard biologische) kip of braad het speciaal met dit doel, en je zet in een handomdraai een spectaculair gerecht op tafel.

Oerhollands

Pompoen

Salade
In dit boek vind je eenvoudige recepten voor geweldige salades; zo zijn bijvoorbeeld salade van pompoen, geroosterde citroen en pecan, of pastasalade met kip, kappertjes en ricotta heerlijk als maaltijd, terwijl je een salade met vijg, ham en bleekselderij bij een groot diner kunt serveren als voorgerecht. Verrassende smaakcombinaties, zoals watermeloen met feta, knolselderij en sinaasappel, maken van een salade echt iets bijzonders.
En wat is het prettig dat alles niet alleen overheerlijk is, maar ook nog eens heel gezond!

Tarte tatin
De taart op z n kop!
Variaties op de klassieker van de Franse dames Tatin
Een klassieke taart vol zalig zoete appel met een zacht knapperige korst de echte tarte tatin kan eigenlijk maar volgens één traditioneel recept gemaakt worden.
In dit boek vind je verschillende deegbodems, karamels en sausjes bij allerlei variaties op de klassieker van de Franse dames Tatin. Naast een reeks zoete versies (tatins van ananas en citroen, perzik en amandel) zijn er ook verbazend veel hartige omgekeerde taarten te maken; denk bijvoorbeeld aan een omkeer-taart met tomaat-provencekruiden of eentje met gekaramelliseerde sjalot met paddenstoelen.
Diverse eenvoudige en wat ingewikkelder recepten zorgen ervoor dat je op de tarte tatin nooit uitgekeken raakt!
Jasmin Schults en Anaïsa Bruchner verzorgen het eten bij feesten en partijen met hun bedrijf De dames in de keuken. Jasmin heeft een passie voor taarten bakken, Anaïsa schreef eerder voor de serie De nieuwe keuken, en 100 recepten met de blikopener.
Jasmin Schults & Anaïsa Bruchner
Tarte tatin
€ 9,90
19 x 19 cm, 64 blz.
Gebonden
Fullcolour geïllustreerd
Verschijnt november 2007
isbn 978 90 230 1218 4
nur 440
becht Kookboeken

Van chocoladeglazuur tot roze fondant
Heb je ook wel eens voor de etalage van een taartenwinkel gestaan en gewild dat je dat prachtig gedecoreerde gebak zelf zou kunnen maken? In Van chocoladeglazuur tot roze fondant staan indrukwekkende versieringen voor op taart, koekjes en cupcakes. Door de grondige, maar toegankelijke technische uitleg en de vele stap-voor-stapfoto¿s kan het maken van deze versiersels ook in eigen keuken niet meer misgaan!





